Access Bars ▪ Bars Enerji Dönüşüm Terapisi


Yaşamının neye benzemesini isterdin?

Kendini beslemeye ve özen göstermeye istekli olsaydın ne olurdu?

Olmasının mümkün olmadığına karar vermiş olduğun her şeyi olmak için kapıları açsaydın ne olurdu?

Eğer sürekli soru sormaya istekliyseniz, tüm yaşamın size kolaylık, neşe ve ihtişamla gelebileceğinin kapılarını açarsınız. 

Bundan daha iyi nasıl olur?

1. ACCESS BARS NEDİR?

Access Enerji Dönüştürme (Enerji Dönüşüm Terapisi) sistemi Amerika’da Dr. Dein Heer ve Gary Douglas tarafından geliştirilen, 173 ülkede, 25 yıldır uygulanan bir çalışmadır.

Başımızda bulunan 32 adet,  zihinsel akapunktur noktaları olarak da tanımlayabileceğimiz ve Bars adı verilen elektromanyetik yüklerin saklandığı nörolojik snaps noktaları bulunmaktadır. Bu 32 nokta kontrol, şifa, farkındalık, para, iyileşme, zaman, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, iletişim, umutlar, hayaller ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı  elektrik şarj deposudur. Access Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Bu uygulamayı bilgisayarınızın çöp kutusunda sakladığınız ancak bir türlü silemediğiniz, sizin önünüzü tıkayan, sizi bloke eden veya yavaşlatan dosyaların silinerek rahatlamanızı sağlamaya çalışan bir sistem gibi düşünebilirsiniz.

Bu sayede, uzun zamandır sizi bloke eden ayağınızda bir pranga gibi yürümenizi yavaşlatan, kendinizi yorgun veya hep mücadele içinde bırakan, sizi kısıtlayan, engelleyen, korkularınızdan, endişelerinizden ve yargılarınızdan kurtulursunuz. Hayatınız da artık işe yaramayan fuzuli yer işgal eden eskileri atıp,  yeni ve harika şeyler yaratabileceğiniz, işe yarar yenilikleri kabul edebileceğiniz yeni yer açmış olursunuz.

Bu uygulama insanın kendine bilerek veya bilmeden koyduğu kısıtlamaları, istenmeyen anıları, karmalardan gelen blokajları ve tıkanıklıkları, kişiyi zihinsel takıntılarından dolayı fiziksel olarak hastalandıran düşünceleri bir daha geri dönmemek üzere kayıtlarından siler.

Yaklaşık 1 saat - 1 saat 15 dakika süren Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar. Çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok "var olabilmeye, anda kalabilmeye" başlarsınız. Yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.


2. BAR SEANSININ FAYDALARI NELERDİR?

Bars uygulanan kişi, büyük bir rahatlama ve gevşeme hisseder. Beyin dalgaları biraz yavaşlar ancak tüm seans boyunca her şeyin farkında olur. Herkesin Bars deneyimi farklı olmaktadır ve hiçbir Bars seansı diğerine benzememektedir. Bazen noktalarda elektrik yükleri giderken kişi çözülme yaşar ve buna bağlı olarak kişiye göre değişen, vücudunda seğirme, akış, ürperti, esneme, gülme, değişik renk ve şekiller görme, vb olabilir yada hiç biri olmayabilir. Bazıları ise çalışmanın rahatlatıcı etkisinden dolayı uyuyabilir ki bu 1 saatlik uyku bir gecelik uykudan çok daha dinlendirici olduğu her Bars alan tarafından söylenir.

Barları çalıştırmanın bazı faydaları;

Zihni ve bedeni rahatlatır. Gerilimleri yok eder.
Üzüntü ve kaygıyı azaltır.
Kişinin hedefinde ilerlemesini bloke eden tıkanıklıkları temizler.
Yaşamın her alanında daha fazla kolaylığın yaşanılmasına yardımcı olur.
Yorgunluk, tükenmişlik, öfke gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
Nasıl işlediğini veya ona nasıl inandığınızı bilmek zorunda olmadan, yaşamınızda sınırlamalar yaratan blokajlardan kurtulmanızı sağlar.
Huzur, güven rahatlama duyguları yaratır.
Çocuklara ve gençlere sınavları öncesindeki günlerde BARS uygulaması yapılırsa, özellikle endişe ve sıkıntılarının giderilmesine yardımcı olur. Sınavlara kaygısı azalmış olarak giren kişi daha başarılı puanlar alabilmenin yolunu açmış olur.
Kişinin kendine koyduğu kısıtlamaları ortadan kaldırır. Bu sayede hayatın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir. Yeni ve hayırlı olanakların, bolluk ve bereketin kendine doğru çekilmesini sağlar.
Kafanızın içindeki diyalogları susturur. Hem rahatlatır, hem de enerji verir.
Cinsel blokajları temizler. Cinsel enerjiyi arttırır.
İlişkilerde sabırsızlık ve tahammülsüzlük gibi duyguları azaltır. Tolerans ve iletişimi arttırır.
Uykusuzluk problemi çekenlerin, derin ve rahat uyumasına sabah daha iyi dinlenmiş ve enerjik kalkmasına yardımcı olur.
Bars seansı bariyerleri, korku ve kararsızlığın vücutta yarattığı negatif etkileri, yaşlanmayla ilgili ön yargıları, her türlü takıntıyı ve kişiye acı veren dosyaları sildiğinden, zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
Derin gevşeme sağlar.
Hamile bayanların daha sakin, kolay ve rahat doğum yapmasında faydalıdır.
Korkuların, endişelerin giderilmesini sağlar.
Depresyonu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Hayattan ve kendinden yeniden keyif almanın kapısını aralar.3. BARS SEANSININ ETKİSİ NE KADAR SÜRER?

Seans bir kez uygulandığında Barlar çalışmaya başlar ve sonsuza dek enerjiyi serbest bırakmaya devam eder. Sonraki her seansta netice daha dinamik olarak ortaya çıkar. Asıl fark edilebilir etkilerin ortaya çıkması bazen 21 günü bulabilir. 

4. SEANSLAR HANGİ SIKLIKLA YAPILMALI?

Bu tamamen kişinin kendi seçimine kalmıştır. Benim önerim mutlaka herkesin hayatında hiç olmazsa en az 1 kere bu seansı almasıdır. 1 kez seans almak bile hayatınızda çok şeyi değiştirebilir ancak devam etmek bu etkiyi kesinlikle arttıracak ve derinleştirecektir. Ne zaman kendinizi gereksiz yere stresli, kararsız, sıkıntılı hissederseniz yeni seansınızın  zamanı gelmiş demektir. Özellikle yaşanan bir travmadan sonra mutlaka hemen Bars seansı almakta fayda vardır. Bunu tıpkı hamamda kese yaptırmak gibi düşünebilirsiniz. Her seansta bilinç altında birikmiş tortuların daha da temizlendiğini ve hafiflediğinizi hissedersiniz. 

5. BAR SEANSI İLE ZARAR GÖRMEK MÜMKÜN MÜDÜR? YAN ETKİLERİ VAR MI?

Hayır, uygulamayı yanlış yapmak olanaksızdır ve Bars uygulamaları ile kimse zarar göremez, herhangi bir yan etkisi de yoktur. 1990 yılından bu yana tüm dünyada yüz binlerce kişiye seans yapılmış ancak olumsuz bir etki hiç görülmemiştir.

Access Bars seansları, bu güne kadar tüm dünyada yüz binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti.

En kötü olasılıkla, seansı hayatınızdaki en iyi masajı almış olduğunuz duygusuyla tamamlayacaksınız.

En iyi olasılıkla, hayatınız büyük bir kolaylıkla olduğundan daha büyük bir hayata dönüşecek.

Kendine şu soruları sormaya hazır mısın?

Seni kısıtlamakta olan düşünceleri, hisleri ve duyguları değiştirebilseydin hayatın nasıl olurdu?

Acaba neler mümkün?

Bundan daha iyi nasıl olur?


Banu Sağdıç
Access Consciousness® Bar Uygulayıcısı


Seans yapılabilecek şehirler: Bursa - Eskişehir
Seans yeri: Uygulama dilerseniz sizin evinizde, evinizin rahatlığında, dilerseniz home office olarak kullandığım ofisimde gerçekleştirilebilir.  


VİDEOLAR
ACCESS BARS TANITIM VİDEOSU

SİNİR SİSTEMİ BİLİMCİSİ DR. JEFFREY FANNIN'İN ACCESS CONSCIOUSNESS BARS İNCELEMESİ

İzleyiciler

E-mail ile Abonelik