Sadelik ve Access Bars yolculuğum

Mart 16, 2017

access bars bursa

Burcu'nun mektubu

Bir gün Ayşe Arman’ın bir röportajını okudum, başlığı “Sadeyi okuyun hayatınızı sadeleştirin” idi. Yazıda bahsi geçen “Sade” isimli kitabı, hemen o akşam alıp okumaya başladım. Hayata bakışım değişti, hayattan daha çok keyif almayı, yüklerimden kurtulmayı öğrenmeye başladım. Ama doymak bilmiyordu öğrenme isteğim. İnternette “sade yaşam”, “minimalizm” konularını araştırırken bu defa “Sade Hayatım”  karşıma çıktı. “Aman Allahım, bu bloğun sahibesi benim arkadaşım, dostum, mentörüm olmalı” dedim. Her gün bloğunu ve instagram hesabını kontrol ediyordum, yeni yazılarını, paylaşımlarını müthiş bir keyifle okuyordum.

Hayat benim için böyle keyifle devam ederken, gözlerime bulutları indirecek olaylar yaşamaya başladım. Kendimi çıkmazda, güçsüz, yalnız hissediyordum ve bana çıkışı gösterecek bir şey arıyordum. Bir akşam Banu’ya yazmaya karar verdim.

Yazılarındaki samimiyetine güvenmiştim, iyi ki de güvenmişim. Banu, bana çok içten bir destek verdi. 
O desteğin yeri bende ayrıdır, paha biçilemez.

Ben böyle kötü günler geçirirken teyzem anneme, annem de bana Access Bars'tan bahsetti. İtiraf ediyorum hiç ilgimi çekmedi. Ama ertesi gün; her sabah  ilk iş olarak yaptığım şeyi yaptım, “Sade Hayatım”a baktım. Gözlerime inanamadım. Banu, ilk defa Access Bars ile ilgili bir yazı paylaşmıştı.

“Burcu” dedim, “direnme, akışa teslim ol”. 
Ne ilginç bir deneyim değil mi? 
Zor günlerimde tutunduğum iki el; biri teyzem biri Banu, ikisi de bana aynı şeyden bahsediyordu.

Hemen o hafta ilk seansımı aldım. Ertesi gün de ikinciyi. Daha ilk seans sırasında içimde biriken acının bedensel fonksiyonlarının kaybolduğunu hissettim. Seans sonuna doğru o kadar hafiflemiştim ki içimde inanılmaz bir koşma isteği vardı. Yürümeye dahi üşenen, her yere arabayla giden ben, saatlerce yürüyebilirdim.

Seanslardan sonra zihnim çok berraklaştı. Aklıma gelince gözlerimi ansızın dolduran anılar, düşünceler, içinde bulunduğum durum eskisi kadar can yakıcı değil. Acı veren anlara odaklanamıyorum. Beynimde pozitifliğe akan bir oluşum var. Çektiğim acı artık bedenimde değil, aklıma gelen bir fikir gibi sanki. Minik mucizeler akmaya başladı hayatıma…

Yaratılmışlık, ne kadar çok bilinmeyen güzellik barındırıyormuş meğer. Öğrendikçe hiçbir şey bilmediğimi anlıyorum…

Direnmeyin, akışa teslim olun, kendinizi keşfedin. 
Bir derdiniz olsa da olmasa da bunu hak ediyorsunuz. 
Ne kadar muhteşem bir varlık olduğunuzu öğrenin. 
Saf sevgiden yaratıldığınızı öğrenin. 
Ön yargılarınızı, hatta sahip olduğunuz tüm yargıları kapının dışında bırakın ve Access Bars'ı deneyimleyin. Bütün güzelliklerin, mucizelerin size akmasına izin verip, daha iyisi ne olabilir diye sormaya başlayın…
Gerisini zaten seans alırken öğreneceksiniz :)
Şifacılarım, sevgili Serpil Altın, sevgili Ayşe Vanlıoğlu ve sevgili Banu Sağdıç 
İyi ki varsınız…


Sevgiler..
Burcu
_________________________________

19 Mart Pazar günü Access Bars seansları için ESKİŞEHİR'de olacağım.
Bilgi ve randevu için; banu.vt@hotmail.com

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz

4 yorum

 1. Siz öneriyosanız kesin birleyler vardır.. Bende araştıracağım sevgili Banu 😌

  YanıtlaSil
 2. Merhaba;

  Access konusunda Ankara da iyi tecrübe edilmiş bir öneri var mıdır? Uygulayıcı konusunda da seçici olmak gerekir diye düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 3. evet Ankara` dan bir tavsiye beni de mutlu eder.

  YanıtlaSil
 4. bende ankara da ikamet ediyorum ve evet bende güvenilir bir öneri istiyorum.yada sizi ankara ya davet edelim ;) (hülya)

  YanıtlaSil

İzleyiciler

E-mail ile Abonelik