Access Bars Faydaları Hakkında Yorumlar

Mart 09, 2017


Banu 'cum merhaba,

Şimdi okudum son paylaşımını. Ben de bu konudaki deneyimimi paylaşmak isterim seninle.

52 yaşındayım ve yıllardır bir türlü halledemediğim annem, babam ve kardeşim ile ilgili sorunlarım vardı. İlişkilerde görünürde her şey yolunda gibi olsa da aslında bu bir oyundu ve herkes rolünü oynuyordu. Ben de ise bir iyi olma hali vardı. Özellikle kardeşime karşı hep iyi olmak zorundaymışım gibi davranıyordum. Beni üzecek her davranışında ona karşı hiç bir şey belli etmiyor ama kendi içimde fırtınalar yaşıyordum.

Bireysel gelişim eğitimleri, kitaplar vs. süreç devam ederken, kah iyi oldum, kah kötü oldum. Tam hallettim derken, öyle şeyler yaşadım ki, bir de baktım ki aslında hiç bir şey halledememişim.

Sonra  destek almak için, bana iyi geleceğini düşündüğüm bir yere gittim. 
Uzun uzun yaşadıklarımı, duygularımı anlattım.
Sonunda görüştüğüm kişi bana sıkıntılarımı Access Bars seansı ile çözebileceğimizi  söyledi. Daha önce bu uygulamayı duymuştum ama ne olduğunu bilmiyordum. Bir de bu konularda   doğru dürüst bilgi edinmeden, işin ticaretini yapan o kadar çok insan var ki, kime güveneceksin?

Ama görüşmemiz sürecinde bana öylesine güven verdi ki, ben de istiyorum, hem de hemen dedim. 
Ve başladık.
Senin de anlattığın gibi, çok farklı duygular..
Aralıklar ile dört seans aldım.
Sana anlatamam... neler çıktı neler...
Ben, bana iyi gelmeyen davranışlarımın nedenini bir türlü anlamaz iken, bu duygular içinde debelenip dururken, her  yaşadığım olaydan sonra günler, haftalar boyunca kendime gelemez iken, meğer çocukken yaşadığım olaylar, bana yapılan dikteler, bana verilen  korkuları hep bilinçaltımda tutmuşum.
Tüm hayatımı etkileyen neler yaşatmış bana neler...
Bunların farkına varmak, bu duygulardan özgürleşmemi sağladı.

Yaptığımız  dört seanstan sonra  bir de nefes terapisi yaptık. Ağladım, kasıldım, bana iyi gelmeyenleri döktüm, söktüm attım. Sanki o an içimden yıllardır taşıdığım, artık düğüm düğüm tortop olmuş, kapkara bir şey çıktı, uçtu gitti. Sonrasında bir kaç gün kendimi çok halsiz hissettim, enerjim çok düştü. Hani kendini kasar kasar da serbest bırakırsın ya aynen öyle.
Sonra geçti gitti bu  hal.
Şimdi çok iyiyim ve bu süreç bana çok çok iyi geldi.  
Yazını okuyunca, ben de Access Bars uygulaması ile yaşadığım süreci paylaşmak istedim.

Yalnız ortalıkta, doğru dürüst eğitim almadan, özümsemeden bu işi yapmaya kalkan o kadar çok kişi var ki.. Bu seansları alanların bunu çok iyi sorgulamaları lazım.

Öpüyorum güzel yanaklarından.
Sevgilerimle,
D.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz

0 yorum

İzleyiciler

E-mail ile Abonelik