Iamnotbasic Ürünleri ve Biraz Yer Aç Kampanyası

Ekim 13, 2016

birazyerac
*Bu yazı reklam değildir*

Geçenlerde sosyal medyada karşıma çıkan #birazyerac kampanyası ile dikkatimi çeken iamnotbasic markası şöyle diyor : 'Modern Sadelik:  İyi görünmek için ihtiyacımız olan birkaç basit parçadan yola çıkıp, modern dünyanın en sade dolaplarından birini yaratmak için yola koyulduk."

Kapsül dolap'tan, zamansız ve modası geçmeyecek sade kıyafetlerden bahsetmişken bu markayı keşfetmem moda sektörü adına bana biraz olsun umut verdi. Hızla tüketilen trendlere karşı bir duruş geliştirmiş,  uzun yıllar kullanılabilecek kaliteli ve çevre dostu pamuk ile üretim yapan iamnotbasic markası'nın bir de #birazyerac hashtag'iyle başlattığı bir kampanyası var. Yani siteden bir ürün satın aldığınızda giymediğiniz kıyafetleri geri dönüştürebileceğiniz ya da bağışta bulunabileceğiniz bir sistem geliştirmişler. 

Dolabımda şu an yeteri kadar temel parça olduğu için bu siteden bir şeyler satın almamı gerektirecek ihtiyaçlara sahip değilim. Ama fikir olarak çok beğendiğim için paylaşmak istedim. Böyle oluşumların çoğalması dileğiyle.

Sadelikle..

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz

2 yorum

  1. Markanın adından dolayı yurtdışından sanmıştım, az önce baktım ve çok mutlu oldum yerli bir marka olmasına. Şu an bana pek hitap etmiyor örtülü olduğum için ama ileride çalışırlar belki :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Umarım marka bunu da okur :) sevgiler..

      Sil

İzleyiciler

E-mail ile Abonelik