21 Günde Hayatı Sadeleştirin! (Declutter Challenge)

Ağustos 16, 2016


Bir süredir hayatı ve yaşam alanlarını sadeleştirmekten ve minimalist bir hayatın faydalarından bahsedip duruyorum. Siz de belki de benimle aynı yolda ilerlemek düşüncesindesiniz ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. PopSugar'da 30 günlük bir declutter challenge program buldum, biraz daha bize uyarlayıp Türkçe'ye çevirdim. İşte karşınızda 21 günlük Hayatı Sadeleştirme Programı! 

21 gün boyunca her gün evinizin içindeki sadece bir bölüme odaklanarak düzenleme yapabilir, fazlalıkları ayıklayıp hayata yer açabilirsiniz. Benim gibi bir zamanların müthiş tüketim canavarı bunu yapabildiyse siz her türlü yaparsınız. Tabi minimalist bir yaşam sadece yaşam alanlarını sadeleştirmek demek değil. Bu sadece başlangıç. 

Sadelikle kalın..
Kaynak: popsugar.com

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz

3 yorum

 1. Merhaba :) elinize sağlık,uzun süredir farklı metotlarla ben de hayatıma bir takım değişiklikler yapmaya çalışıyorum. Bu liste harika olmuş gerçekten, önce kendime sonrada ofisteki arkadaşlarıma tek tek çıktı alıp verdim hepsi memnun oldular.Belki de kaç kişinin hayatına değmiş olacağız birlikte :) sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, çok memnun oldum, çok sevindim. Eminim sadeleşmek hem size hem de iş arkadaşlarınıza çok iyi gelecek. Sadelik güzeldir :) Sevgiler...

   Sil
 2. Eşyalarla başlayan sadelik zihinde sakinliği getiriyor yaşama. Sonra zihin sakinleştikçe güzel fikirler daha rahat yeşeriyor ve daha uygun koşullarda oluşmaya başlıyor. :)

  YanıtlaSil

İzleyiciler

E-mail ile Abonelik